Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» у рамках проєкту EUSLink

Заставка школи

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Весняній школі «Європейський досвід розвитку стартапів», яка відбудеться 19–28 березня 2024 року в рамках проєкту Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, EUSLink), що реалізовується за підтримки Європейського Союзу.

Це 4 дні тренінгів (19, 21, 26 і 28 березня) з 10:00 до 13:00 онлайн на платформі Zoom для молодих вчених, аспірантів, дослідників, винахідників, студентів, які мають креативні інноваційні ідеї, підприємців.

Мета Весняної школи «Європейський досвід розвитку стартапів» – поширити європейський досвід формування і розвитку стартап-екосистеми серед українських науковців, інноваторів та підприємців. Учасники дізнаються більше про те, як працює стартап-екосистема ЄС, як підприємці та винахідники України можуть із нею взаємодіяти, як функціоную система підтримки стартапів в університетах Європейського Союзу.

Спікерами Весняної школи будуть експерти з ЄС із розвитку інноваційного академічного середовища, стартапів, фандрейзингу, підтримки малого та середнього бізнесу.

Для участі у заході потрібно зареєструватись до 17 березня 2024 року.

Мова весняної школи – англійська. За результатами Весняної школи учасники отримають сертифікати.

Сторінка проєкту у Facebook