Архітектура як зручне й естетичне довкілля людини: книжкова новинка ІАРД і кафедри ДОА

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику кандидата архітектури Христини Бойко розглянуто типи будинків, класифікацію та основні відомості про будівлі і споруди. Описано архітектурно-конструктивну структуру споруди, визначено головні конструктивні елементи житлових та громадських будівель, а також основні вимоги до них. Висвітлено основні тенденції в архітектурі та будівництві індивідуальних житлових будівель, висотного будівництва, розглянуто питання ревіталізації історичних промислових будівель, концепції та перспективи використання промзон у сучасному місті. Матеріал видання ґрунтується на чинних в Україні нормативних документах. Стисло подані теоретичний матеріал, основні архітектурні терміни та визначення понять. Посібник ілюстрований схемами, рисунками, кресленнями, таблицями.

Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 8.022 «Дизайн середовища». Буде корисним під час виконання самостійних позааудиторних робіт, курсового проєктування, підготовки до контрольних робіт, виконання тестових завдань, складання іспиту, а також дипломного проєктування на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки