Аспірант кафедри БІТ Сергій Кулина захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії

Кафедра безпеки інформаційних технологій Львівської політехніки
Фото із захисту дисертації

30 вересня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради з галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 125 «Кібербезпека» Національного університету «Львівська політехніка» відбувся успішний захист дисертації аспіранта кафедри безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Сергія Кулини на тему «Методи та алгоритми захищеного розподіленого зберігання даних на основі надлишкової системи залишкових класів», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 125 «Кібербезпека».

Захист відбувався у змішаному режимі з використанням платформи Zoom. Наукові керівники – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки Західноукраїнського національного університету Василь Яцків і доктор технічних наук, професор, професор кафедри безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Олена Нємкова.

Колектив кафедри БІТ вітає Сергія Кулину з успішним захистом дисертації та бажає йому нових наукових досягнень!