BAYHOST пропонує стипендії для участі в літніх курсах німецької мови в університетах Баварії

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого організаторів

Баварський університетський центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) повідомляє про прийом заявок для одержання стипендії для участі в літніх курсах німецької мови в університетах Баварії у 2024 році. Стипендії на курси в Баварії включають вартість навчання, проживання та харчування.

Попередньо, студенти й молоді дослідники з усіх академічних дисциплін повинні мати знання з німецької мови на рівні принаймні B1.

Крайній термін подання заявок – 21 березня 2024 року. Заявки подають лише через онлайн-форму.

Додаткову інформацію про процес подання заявки і мовні курси можна знайти на вебсайті та на сторінці BAYHOST у Facebook.

Загальний огляд пропозицій BAYHOST для студентів і молодих дослідників із Центральної, Східної та Південно-Східної Європи – у доданому файлі.

Приєднані файли