«Допомагаємо ЗСУ!»: студент ІТ коледжу Львівської політехніки організовує благодійний турнір Counter Strike 2

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Студент групи ТК-12 Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Нестор Вихопень організовує благодійний турнір Counter Strike 2: «Допомагаємо ЗСУ!».

Кіберспорт (е-спорт, «цифровий» спорт, змагання з відеоігор) – це вид спортивної активності, в якій гравці розвивають і тренують як розумові, так і фізичні навички. Гравці мають володіти не лише виключними руховими навичками, але й високим рівнем розуміння тактики гри.

Участь у заході відкрита для студентів усіх курсів. 80% зібраних коштів буде спрямовано на потреби бійців Збройних Сил України.

Турнір відбуватиметься 8–10 грудня 2023 року в дистанційному форматі (з дому).

Після проведення заходу організатор продемонструє звіт щодо перерахованих на потреби ЗСУ коштів.

Докладніше – на сайті Фахового коледжу інформаційних технологій.