Доцентка кафедри ДОА виступила з доповіддю на V Міжнародному Ротарі Конгресі в Сієні (Італія)

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з форуму

Доцентка кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Ореста Ремешило-Рибчинська виступила з доповіддю на тему «Архітектурна спадщина Львова. Туризм під час і без війни» на V Міжнародному Ротарі Конгресі «Історичні міста ЮНЕСКО, культурна спадщина миру» в м. Сієні, Італія.

Форум передбачав не тільки науково-практичні виступи, повідомлення, професійні обговорення фахівців, адміністрації міст та центрів, але з змагання за місце для продовження естафети Форуму. Тож основна мета виступу представниці Львівської політехніки  – запрошення провести наступний міжнародний конгрес у Львові у 2025 році на тему «Disasters and Harritageю / Катастрофи та спадщина».

Докладніше – у звіті Орести Ремешило-Рибчинської.

Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму
Приєднані файли