Доцентка кафедри туризму виступить із доповіддю на заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Марія Лущик

Марія Лущик, к.геогр.н., доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки, візьме участь у заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни», який організовує Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Викладачка Університету презентує доповідь на тему «Механізми захисту історико-культурної спадщини України в умовах війни». Буде приділено увагу унікальному досвіду України у захисті та збереженні культурної спадщини: заходам з охорони, проєктам та ініціативам щодо оцифрування культурної спадщини.

Захід відбудеться 18 травня 2023 року з онлайн-трансляцією на фейсбук-сторінці Ради молодих учених. Початок о 16:00.