Доцентка кафедри туризму взяла участь у Winter Session of the International Carpathian School – 2023

Кафедра туризму Львівської політехніки
Марія Лущик

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марія Лущик 15 і 22–24 лютого 2023 року взяла участь у Winter Session of the International Carpathian School – 2023 «Sustainable Development of the Carpathian Region» та отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.

Цілями заходу є налагодження співпраці в рамках Європейського «Зеленого курсу» в асинхронному та онлайн-форматі у зв’язку зі станом війни в Україні. Метою сесії було розширення в Карпатському регіоні мережевої діяльності, спрямованої на сталий розвиток гірських територіальних громад. У роботі брали участь експерти Секретаріату Карпатської конвенції (Австрія), проєкту CentralParks (Італія), фахівці-практики, управлінці, зарубіжні та українські науковці.

У рамках Програми Зимової школи представниця Львівської політехніки опанувала такі змістові модулі:

• Модуль 1. Управління муніципальними відходами: пожежна безпека (проект PreMiWaFi);
  • Модуль 2. Перспективи сталого туризму, збереження рекреаційних ресурсів;
  • Модуль 3. Європейський «Зелений курс» та кліматичні зміни в Україні;
  • Модуль 4. Національні природні парки і захист біорізноманіття;
  • Модуль 5. Оцінка впливу на довкілля та її вплив на соціальну сферу;
  • Модуль 6. Освіта для сталого розвитку: сучасні виклики на прикладі України;

а також презентувала доповідь «Україна у світовий рейтингах сталого розвитку».

Марія Лущик Сертифікат Марії Лущик