Доцентка кафедри ЗМД взяла участь у міжнародній онлайн-конференції з європейської інтеграції

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-конференції

14 жовтня 2022 року доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Мар’яна Руда взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції «Європейська інтеграція і транскордонне співробітництво» (European Integration and Transborder Cooperation) із виступом на тему «Роль євроінтеграційного курсу України у побудові бізнес-моделей на засадах сталого розвитку».

Було окреслено проблемні моменти євроінтеграції України, зокрема вдалося наголосити на необхідності активного впровадження принципів циркулярної економіки.

Конференція відбувалася в межах проєкту «Кафедра Жана Моне «Студії ЄС у ВНУ імені Лесі Українки» програми Європейського Союзу Еразмус+ (No 611478-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CHAIR). Основну увагу було зосереджено на результатах реалізації міжнародних освітніх і дослідницьких проєктів. Учасники ділилися своїми успіхами та планами на майбутнє.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції