Доцентки кафедри менеджменту організацій ІНЕМ взяли участь у тренінгу для викладачів проєкту EU4Youth

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Доцентки кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Галина Рачинська та Катерина Процак взяли участь у тренінгу для викладачів проєкту EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво». Захід відбувся 18–19 січня 2023 року у Львові за підтримки організації Junior Achievement Україна. Основна мета курсу – набуття й удосконалення професійних компетентностей у сфері навчання молоді підприємництву, фінансової грамотності та культивування лідерського потенціалу.

Ця подія є першим етапом реалізації міжнародного проєкту з популяризації підприємництва та розвитку підприємницьких навичок у молоді. Заплановано цікаві активності для студентів 17–24 років, що передбачають створення власних бізнес-проєктів, які розв’язуватимуть актуальні соціальні, культурні чи екологічні проблеми під наставництвом викладача та ментора-підприємця.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу