Другий сезон розмовного клубу МІОКу «Говорімо українською!» завершено

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Афіша заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою активно долучається до волонтерського руху Львівської політехніки. Цього разу спільно зі «Львівським радіо» фахівці Інституту провели другий сезон розмовного клубу «Говорімо українською!».

Впродовж двох тижнів усі охочі ВПО зустрічалися з україністами МІОКу в приміщенні «Львівського радіо» для проведення занять і покращення своєї української. Десять занять мали на меті допомогти російськомовним українцям не лише подолати мовний бар’єр чи ознайомитися з українською культурою глибше, а й отримати можливість бути почутими, розповісти свою історію, знайти нових друзів та знайомих.

Команда МІОКу висловлює щиру подяку за ініціативу вельмишановним колегам зі «Львівського радіо», зокрема його директорці Мирославі Лубкович.

Залишайтесь з нами! Далі – більше! Слава Україні!