Директор ІНЕМ Олег Кузьмін взяв участь в інавгурації навчального року у Вищій економічній школі в Білостоку

Інститут економіки і менеджменту
Фото із заходу

15 жовтня 2022 року у Вищій економічній школі в місті Білостоку (Республіка Польща) відбулася інавгурація 2022/2023 навчального року. На запрошення ректора і Сенату цього закладу вищої освіту до урочистостей долучився директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» професор Олег Кузьмін, який виступив із доповіддю «Війна як чинник турбулентності в економіці України та країн Європи». Цьогорічна тематика інавгурації була присвячена проблематиці розвитку національної економіки під впливом війни.

Інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки понад 10 років тісно співпрацює з Вищою економічною школою в Білостоку за різними напрямками, зокрема і в межах програми подвійних дипломів.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу