Директор МІОК Ірина Ключковська одержала з рук очільника ЛОДА орден «Княгині Ольги» ІІІ ступеня

За матеріалами сайту ЛОДА
День Соборності України

22 січня 2019 року під час Урочистої академії з нагоди Дня Соборності Україна та сторіччя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР нагородили орденами та почесними званнями від Президента України тринадцятьох мешканців Львівської області.

Нагороди вручили за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Зокрема, орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня відзначили директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», доцента кафедри педагогічного та соціального управління Ірину Ключковську.