Директорка МІОКу в ефірі ТРК «Перший Західний» говорила про українських дітей за кордоном

Ірина Ключковська, МІОК Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

У час війни в кожного з нас своя відповідальність перед нинішнім і завтрашнім днем. У кожного своє поле, на якому треба багато попрацювати, щоб вродило.

У розмові Ірини Ключковської, директорки Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», з Яриною Капітан і Стасом Гордієнком в ефірі ТРК «Перший Західний» говорили про освіту і просвіту, повернення дітей в Україну. Про те, як втримати українську дитину за кордоном в українському просторі, про загрози гібридної війни для суботніх і недільних шкіл і багато іншого.

До розмови долучилась освітянка, активістка українського руху в Парижі, партнерка МІОКу Люба Любчик, промовиця панельної дискусії Другого світового форуму українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України».

Скріншот з відеозапису Скріншот з відеозапису