Дзюдоїсти Львівської політехніки виборюють призові місця XIX Літньої універсіади України

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
Фото зі змагань

Триває боротьба за першість на XIX Літній універсіаді України.

Естафету ватерполістів Львівської політехніки підхопили дзюдоїсти Університету, які вибороли різні комплекти нагород на змаганнях, що відбулися 25–27 квітня в місті Тернополі.

Перемогу здобула четвертокурсниця Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, майстер спорту України Тетяна Дмитрів. Другою стала студентка Української академії друкарства Соломія Шипка, а трійку лідерів у своїй ваговій категорії замкнув студент четвертого курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти, майстер спорту України Артем Гричан.

У командній першості наші дівчата здобули бронзові нагороди.

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера Олександра Куспиша з чудовим результатом!

Фото зі змагань Фото зі змагань