«Франчата про тата»: студенти ІППО зі старшим викладачем катедри УМ відвідали театралізовану екскурсію

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з екскурсії

1 грудня 2023 року старший викладач катедри української мови Ірина Шмілик разом зі студентами-журналістами Інституту права, психології та інноваційної освіти (група ЖР-21) побували в Домі Івана Франка на театралізованій екскурсії «Франчата про тата».

Студенти мали велику можливість ближче познайомитися зі сім’єю Івана Франка, адже хто міг би розповісти про життя свого батька краще, ніж його рідні діти. Тому студенти залюбки слухали театралізовану екскурсію, у якій йшлося про те, як Анна Франко-Ключко зустрічається зі своїм братом Петром Франком у батьківському домі. Разом вони поринають у спогади з дитинства: будівництво дому, забави та бешкетування, поміч батькам, цікаві гості, мандрівки з татом тощо.

Автентичні костюми, звукові ефекти та проникливе виконання пісень допомогли студентам і викладачеві зануритися в атмосферу епохи кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії