Інтернет-магазин Veliki оголошує грантовий конкурс для студентів українських закладів вищої освіти

Організатори конкурсу
Заставка до матеріалу

Команда інтернет-магазину велосипедів Veliki оголошує про початок конкурсу для студентів українських вишів на грант у розмірі 20000 (двадцять тисяч) гривень.

Мета організаторів – підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Студент може обрати за своїм бажанням будь-яку тему із запропонованих і написати твір відповідно до вимог. Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію, створеною зі співробітників компанії та партнерів.

Приймання конкурсних робіт триватиме до 20 березня 2023 року. У визначені терміни (до 3 квітня) переможця буде оголошено на сайті компанії.

Приклади статей можна знайти на вебсторінці ᐉ Статті в магазині VELIKI.

Деталі конкурсу – на сайті організаторів.