Кафе досвіду «Співпраця у соціальних акціях, ініційованих академічними колами, як відповідь на кризові ситуації»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

9 травня 2024 року команда проєкту «Підтримка України через залучення громадян в університетах країн Балтії» (Baltics4UA) проведе кафе досвіду «Співпраця у соціальних акціях, ініційованих академічними колами, як відповідь на кризові ситуації».

Метою заходу є обговорення та обмін досвідом щодо співпраці у соціальних акціях, ініційованих академічними колами, зокрема у контексті реагування на кризові ситуації. Буде розглянуто приклади успішних ініціатив та обговорено можливості для їхнього розширення й удосконалення.

Місце проведення зустрічі – читальний зал Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки. Початок о 10:00.

Приєднуйтесь до заходу, щоб разом допомогти побудувати стійке, відкрите й кооперативне суспільство!