Кафедра АП провела опитування студентів щодо їхньої задоволеності навчанням у магістратурі

Кафедра архітектурного проєктування Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З метою отримання зворотного зв’язку від студентів стосовно навчання у магістратурі спеціальності «Архітектура будівель і споруд» доцентка кафедри архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Вікторія Базилевич з ініціативи професорки Олени Кайдановської провела анонімне опитування у формі анкетування.

Голоси 20 студентів груп АРБС-12, АРБС-13 очної форми та 7 студентів групи АРБС-11з заочної форми навчання 2022/23 н. р. розподілилися так, як наведено у таблиці (синій текст – варіанти відповідей, запропоновані респондентами).

Також магістрантам було запропоновано викласти свої пропозиції.

Попри те, що навчання в Інституті архітектури та дизайну характеризується переважно демократичною співпрацею викладачів та студентів, окремі магістранти висловили побажання щодо покращення якості спілкування між викладачами і студентами, заохочення студентів до дискусії: «…більше спілкуватись зі студентами. Спілкування на рівних. Колега із колегою. Дискусія, а не монолог…».

Докладніше про підсумки опитування та пропозиції щодо покращення навчального процесу в магістратурі – у доданому файлі.

Приєднані файли