Кафедра ІСМ спільно з німецьким університетом отримала грант від German Academic Exchange Service (DAAD)

Кафедра Інформаційних систем та мереж
ілюстрація статті

У рамках програми фінансування «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern» Німецької Академічної Служби Обмінів (DAAD) Університет Оснабрюк виділяє стипендії студентам Національного університету «Львівська Політехніка», які потребують фінансової підтримки для продовження навчання у зв'язку з війною в Україні. Кошти на цю програму надходять від Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень (BMBF).

Загалом буде профінансовано 40 студентів та аспірантів, які навчаються у НУЛП в Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій (за спеціальностями: системний аналіз, комп'ютерні науки та інформаційні системи і технології). Стипендії можуть бути присуджені студентам, які проживають в Україні, а також студентам, які проживають у Німеччині.

Університет Оснабрюк присуджує стипендії на підставі таких критеріїв:

• бути постраждалим від війни;
  • професійна та особиста придатність;
  • відбір найкращих;
  • важливість стипендії для успішного навчання.

Для розгляду заявки на стипендію необхідні такі документи:

• мотиваційний лист англійською мовою (необхідність потреби у фінансуванні, максимально 2 сторінки);
  • біографія в табличній формі англійською мовою (включаючи інформацію про місце проживання);
  • атестат про закінчення середньої загальноосвітньої школи та сертифікат центрального вступного іспиту ЗНО;
  • документ який підтверджує (або особисті відомості) про успіхи у навчанні до цього часу, зокрема набрані бали або результати проміжних іспитів, для студентів-магістрів чи докторантів, а також підсумкова оцінка попереднього навчання;
  • при можливості, підтвердження особливих здібностей у навчанні відповідно до критеріїв відбору.

Подати онлайн-заявку можна до 15 серпня 2022 року.

Заявку з вище згаданими документами слід надіслати на адресу:

cottages@uos.de