Кафедра ЦПП організувала для студентів ІППО відвідання Господарського суду Львівської області

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з відвідин

20 квітня 2023 року студенти І–IV курсів бакалаврату, а також І курсу магістратури Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» у супроводі викладачок кафедри цивільного права та процесу д.ю.н. Оксани Баїк та д.ю.н. Ірини Комарницької відвідали Господарський суд Львівської області.

Зокрема, про роботу суду, повноваження, основні завдання та функції структурних підрозділів апарату суду розповів студентам начальник відділу правового та організаційного забезпечення роботи суду Юрій Савченко. Разом із прес-секретарем Наталією Шайдою студенти пройшли екскурсію приміщеннями суду, маючи змогу оглянути зали судових засідань, зробили фото на згадку.

На завершення зустрічі в конференц-залі суддя-спікер Ірина Козак розповіла студентам про комунікаційну стратегію суду. Після цього студенти були присутні на судовому засіданні, де головуючим суддею був Тарас Фартушок.

Політехніки мали можливість поспілкуватись із суддею та отримати відповіді на поставлені запитання.

Фото з відвідин Фото з відвідин