Кафедра ЦПП організувала лекцію судді Кам’янко-Бузького районного суду для студентів ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

19 квітня 2023 року кафедра цивільного права та процесу організувала для студентів третього курсу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Zoom-лекцію судді Кам’янко-Бузького районного суду Львівської області Уляни Костюк. Гостя поділилася досвідом практичної роботи в системі правосуддя.

Зміст лекції стосувався організації роботи районних судів, новацій цивільного судочинства, процесу організації та здійснення правосуддя, впорядкування роботи апарату суду. Окрему увагу Уляна Ігорівна приділила проблемним питанням роботи судів періоду війни, питанням безпеки роботи суддів, викликам, з якими стикнулася судова система.

Під час лекції студенти мали змогу поставити практичні запитання й отримати фахові відповіді, дізналися про проблеми, які сьогодні достатньо гостро стоять перед національною правовою системою.

Студенти активно долучилися до обговорення.

До організації проведення заходу були залучені завідувачка кафедри цивільного права та процесу Ірина Личенко і старша викладачка кафедри Наталія Зільник.