Кафедра ЦПП у рамках Наукових фестин провела еколого-правові тематичні заходи для учнів

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото із заходу

Кафедра цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти у рамках Наукових фестин у Національному університеті «Львівська політехніка» 21 квітня 2023 року було провела у ХІХ навчальному корпусі майстер-класи для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів на теми «Захисти свої майнові права», «Захист трудових прав неповнолітніх», показ інформаційних та відеоматеріалів. Організували заходи д.ю.н., доцентка Вікторія Чорнописька, к.ю.н., доцентка Наталія Павлюк, д.ю.н., доцент Леонід Остапенко та к.ю.н., доцентка Уляна Бек.

Також завдяки к.ю.н., доценткам Христині Марич та Уляні Бек було проведено просвітницьку еколого-правову тематичну зустріч учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів з науковцями в галузі екологічного права, екологами на тему «Правовий режим охорони і використання тваринного і рослинного світу». Абітурієнти і студенти мали змогу відвідати ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Дендропарк Бенедикта Дибовського», розташовану на території Львівського еколого-натуралістичного центру на вулиці Кубанській, 12, що входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання, щодо якого встановлено особливий режим охорони, відтворення та використання. Дендропарк – наймолодший із природоохоронних об’єктів Львівщини.

Фото із заходу Фото із заходу