Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності організовує науковий пікнік «EU for You!»

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
науковий пікнік «EU for You!»

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на науковий пікнік «EU for You!».

Захід відбудеться 7–9 березня 2020 року в навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-4» в селі Зозулі у межах ґранту програми Erasmus+ Jean Monnet Module «EU competitiveness boosting: circular economy» (CirclE) #610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Зустріч передбачає воркшопи, групові проєкти, індивідуальні виступи англійською мовою за тематикою функціонування ЄС, євроінтеграції України, необхідності переходу на засади циркулярної економіки.

За докладнішою інформацією звертатися в авдиторію 513 IV навчального корпусу Львівської політехніки.