Кар’єрні можливості в компанії Fujikura: презентація для студентів Інституту економіки і менеджменту

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки спільно з кафедрою маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту запрошують студентів на презентацію кар’єрних можливостей у компанії Fujikura.

Fujikura Automotive Ukraine – японська компанія, яка займається виготовленням кабельних мереж для автомобілів. Вона працює в Україні з 2004 року та є дочірньою компанією Fujikura Ltd., одного з провідних виробників електротехнічних компонентів, яка була заснована у 1885 році з головним офісом у Японії та налічує 50 000 працівників по всьому світу.

Під час зустрічі керівник департаменту персоналу у компанії Fujikura Ірина Панчишин ознайомить студентів з можливостями стажування, проходження практики та працевлаштування компанії, а також професійним розвитком і кар’єрним зростанням.

Презентація компанії відбудеться 28 листопада 2023 року в аудиторії 417 ІV навчального корпусу Університету. Початок о 13:15.