ХVII Міжнародна школа україністики МІОКу «Крок до України» розпочала роботу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка заходу

18 липня розпочала роботу ХVII Міжнародна школа україністики «Крок до України», організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Попри війну, яку розгорнула рф в Україні, можливі повітряні тривоги, Школа відчинила віртуальні кабінети для слухачів з дев’яти країн світу, які прагнуть вивчати українську мову, захоплюються українською культурою та вірять в Україну.

Перед студентами з Австралії, Аргентини, Бразилії, Лівану, США, Грузії, Німеччини, Японії та Казахстану – два тижні інтенсивного й цікавого навчання, спілкування в україномовному середовищі під час розмовних практик і дискусійних клубів, пізнання традиційної та сучасної України, знайомство з новими друзями.

Цьогоріч учасниками Школи також стали стипендіати Стипендії імені Анни Кісіль, наданої Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій.

Крокуймо разом з Україною до перемоги!