За підсумками обласної спартакіади Коломийський політехнічний коледж Університету став одним із кращих

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
Герб Львівської політехніки

Відповідно до плану роботи Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбулася обласна спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Програма спартакіади включала сім видів спорту: настільний теніс, легка атлетика, футзал (юнаки та дівчата), волейбол (юнаки та дівчата), легкоатлетичний крос. Команди-учасниці були поділені на три групи за територіальним принципом, загалом – 29 навчальних закладів.

За підсумками спартакіади у І групі Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» (директор Білейчук В.С.) посів ІІ місце з результатом 378 очок.