Команда проєкту ЄСТС запрошує учнів Академічної гімназії та ліцею «Сихівський» на Green Deal Euro Day 2023

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Заставка заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» запрошує учнів Львівської академічної гімназії та ліцею «Сихівський» на пізнавальний і драйвовий івент Green Deal Euro Day 2023.

Школярі дізнаються, що таке Green Deal та як почати жити в стилі Zero Wast. Тренери проєкту визначать серед класу найбільш екопросунутих та екодбайливих учнів, які отримають подарунки.

Бонус заходу – знайомство зі спеціальностями Інституту гуманітарних і соціальних наук та Інституту енергетики та систем керування Національного університету «Львівська політехніка».

Захід відбудеться 26 квітня в Студентському просторі «ІІІ поверх» Львівської політехніки і 28 квітня в ліцеї «Сихівський». Початок о 12:00.

Приєднані файли