Конкурс для студентів та абітурієнтів на отримання ґранту на навчання

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
афіша конкурсу

За умовами соціальної програми матеріальної допомоги українським студентам EducationUA 2019–2020 можна взяти участь у конкурсі та виграти ґрант – 20 тис. грн. – на оплату за навчання різного спрямування – комерційної форми, навчальних курсів, тренінгів тощо.

До конкурсу заохочують студентів вишів, коледжів, ліцеїв, профтехучилищ, школярів-одинадцятикласників.

Для участі потрібно до 8 березня цього року підготувати невелику аналітичну роботу (2–3 тис. символів). Важливо, щоб текст був унікальним. Його перевірятимуть за допомогою сервісу антиплагіату. Статтю необхідно оформити у вигляді документа Word чи Google Docs на тему: «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ: ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?» та надіслати на адресу: smmdriver.educationua@ukr.net.

Офіційні спонсори й організатори проєкту – компанії SMMdriver, AutoFrom, KarnoEnergy, LadySpace.

Більше інформації про умови конкурсу й особливості соціальної програми – на сайтах ґрантодавців:

Додаткові запитання можна поставити на електронну пошту: educationua@ukr.net або за телефоном: +380635781878, щоденно з 10 до 18 години, Віктор Купріянець – керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver.