Конкурс знавців української мови об’єднав усіх залюблених у рідне Слово політехніків

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

1 листопада 2023 року у Львівській політехніці відбувся університетський етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – утвердження престижу української мови серед студентської молоді, піднесення мовної грамотности та культури мовлення, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу.

Цьогоріч конкурс відбувся в очній формі та об’єднав усіх залюблених у рідне Слово. Уперше за всю історію конкурсів участь взяла рекордна кількість учасників – понад 270 студентів Львівської політехніки об’єдналися в спільній ідеї мови як зброї.

Допізна професорсько-викладацький склад катедри української мови перевіряв роботи конкурсантів. Визначення переможців відбудеться невдовзі.

Результати конкурсу буде оголошено в понеділок, 6 листопада, о 15:00 в авдиторії 307 І навчального корпусу.

Щиро дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі, що не лише перевіряє знання мови, а й утверджує нашу національну ідентичність!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу