КПІ та Львівська політехніка – найпопулярніші заклади вищої освіти для абітурієнтів IT-спеціальностей

За матеріалами сайту Dev.ua
Заставка до матеріалу

Популярність IT-спеціальностей серед абітурієнтів значно зросла у 2022 році порівняно з минулим. За результатами цьогорічної вступної кампанії кількість заяв вступників на IT-спеціальності перевищила 100 000, тобто кожен десятий абітурієнт бажає стати айтішником. Про це IT-компанія GlobalLogic повідомляє у своїх дослідженнях освітніх тенденцій.

Найпопулярнішими навчальними закладами для IT-спеціальностей у 2022 році стали Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національний університет «Львівська політехніка» – вони отримали 11 600 і 10 200 заяв від вступників відповідно.

Попит на IT-спеціальності у найпопулярніших університетах країни у цьогорічній вступній кампанії зріс у 5–6 разів порівняно з минулим роком. У 2022 році вступники на IT-спеціальності переважно обрали для себе такі напрями: «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія».

Докладніше – на сайті Dev.ua.