Літня (гібридна) польова школа «Гірські екосистеми та управління ресурсами» (Боснія і Герцеговина)

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Місце проведення конференції

Літня (гібридна) польова школа «Гірські екосистеми та управління ресурсами» відбудеться 10–19 вересня 2023 року на горі Ігман, Боснія і Герцеговина.

Ця міжнародна навчальна програма вивчає гірські екосистеми в контексті людського розвитку та природних ресурсів, принципів управління природними ресурсами та управління ресурсами для сталого збереження. Відображаючи на тематичних дослідженнях широкий спектр поточних природних ресурсів у всьому світі, програма розглядає, як різні соціальні, політичні, економічні, культурні та гендерні аспекти конкурують за природні ресурси в гірських екосистемах і підтримують їх.

Програма також вивчає те, як екологічні активісти та їхні втручання зберегли парки, енергію, воду та землю в умовах мінливості клімату, спираючись на гендерну перспективу. Програма спрямована на оснащення дослідників, студентів, практиків та молодих викладачів, які прагнуть дізнатися про гірські екосистеми та сталий розвиток, практичними підходами, знаннями та навичками, необхідними для розв’язання проблем сталого використання природних ресурсів у всьому світі.

Ця міжнародна програма навчання виконується у партнерстві з різними академічними та практичними організаціями.

Структура програми

Запропонована програма складатиметься з наступних 10 тематичних груп, які будуть виконуватися в 10 різних днів:

• День 1: 10 вересня 2023 р. Гірські екосистеми, зміна клімату та місцеві громади
  • День 2: 11 вересня 2023 р. Управління водними ресурсами, вододілами, водно-болотними угіддями та річковими басейнами
  • День 3: 12 вересня 2023 р. Управління гірським лісом і біорізноманіттям, а також взаємодія парку та людей
  • День 4: 13 вересня 2023 р. Гірське перегон, скотарство та управління пасовищами
  • День 5: 14 вересня 2023 р. Засоби до існування на основі тваринництва та ветеринарна підтримка в гірських районах
  • День 6: 15 вересня 2023 р. Розвиток економіки, засобів до існування та мікропідприємств гірських районів
  • День 7: 16 вересня 2023 р. Агробіорізноманіття, агроекологія та стійке сільське господарство та харчові системи в горах
  • День 8: 17 вересня 2023 р. Стійкість гір, відновлювана енергія та ЦСР
  • День 9: 18 вересня 2023 р. Сталий туризм і соціально-культурна інтеграція в горах
  • День 10: 19 вересня 2023 р. Міжнародні та національні закони та політика, що стосуються гір

Як взяти участь у Літній польовій школі?

Вебсайт школи містить всю можливу інформацію про відповідність вимогам, процедури, кінцеві терміни подання заявок, факультети та експертів, партнерів та співавторів, методологію, сертифікацію, вартість та гонорари, стипендію тощо.

Заклик до інституційного партнерства

У спробі залучити все більше зацікавлених сторін і підготувати внутрішньоінституційні та міжінституційні платформи, з яких можна було б просувати стійкість гір на регіональному чи глобальному рівнях, організатори запросили багато наукових установ, міжнародних організацій, національних парків, місцевих рад і НУО до партнерства/співпраці з програмою. Зацікавлені сторони можуть звернутися до партнерства або співпраці в цій міжнародній програмі.

Детальну інформацію можна отримати на вебсайті школи.

Інші можливості та залучення

Grassroots Institute також готовий співпрацювати з вами на індивідуальному рівні. Перегляньте розділ можливостей основного вебсайту та дізнайтеся, як ми можемо співпрацювати.

Додаткова інформація

Із запитаннями звертайтеся до Team Capacity Building, The Grassroots Institute, fsc@grassrootsglobal.net.

Глобальна програма «Літня польова школа з управління гірськими екосистемами та ресурсами» (Summer Field School on Mountain Ecosystems & Resource Management, FSc MER 2021)) була успішно організована у вересні 2021 року за партнерства та співпраці 64 університетів, інститутів, національних парків та організацій з 21 країни. У цьому 10-денному заході взяли участь близько 700 осіб із 70 країн. Усі деталі доступні на вебсайті школи.

Місце проведення конференції Місце проведення конференції Місце проведення конференції