Монографія професора Львівської політехніки Ірини Фаріон здобула Премію імені Івана Огієнка

Видавництво Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Монографія професора Національного університету «Львівська політехніка» Ірини Фаріон «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у XIV–XVII століттях: мовна свідомість, мовна дійсність, мовна перспектива» здобула Премію імені Івана Огієнка в номінації «Наука».

Це – престижна національна нагорода, серед її засновників – Національна спілка письменників, Товариство «Просвіта».

Премія імені Івана Огієнка за ґрунтовне мовознавче видання – це честь і для доктора філологічних наук, професора Львівської політехніки Ірини Фаріон, і для Видавництва Львівської політехніки, яке готувало видання, і для цілого Університету.

А також це – належне визнання для книги, присвяченої нашій Мові, її корінню, тяглості, традиціям, змаганням за своє місце під сонцем серед інших Богом даних мов.