На базі кафедри ПЛ відбулась Міжнародна зимова школа «Міжкультурна комунікація: тенденції та виклики»

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

На початку цього навчального семестру, впродовж 12–23 лютого, завдяки активній співпраці кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки та Віденського університету в дистанційному форматі успішно відбулася Міжнародна зимова школа «Міжкультурна комунікація: тенденції та виклики».

Викладачі, студенти, а також всі охочі дізнатися більше про особливості сучасного міжкультурного діалогу мали чудову нагоду бути слухачами лекцій вельмишановної гості з Відня – пані Оксани Гаврилів, а також науковиць кафедри прикладної лінгвістики Світлани Дружбяк, Мар’яни Ділай, Лілії Черниш та Олесі Нахлік із ґрунтовним аналізом елементів важливого, а подекуди – надзвичайно складного, співіснування різних національних та мовно-культурних спільнот, вираженого у міжмовному діалозі.

Після виголошених доповідей усі присутні активно долучалися до цікавих дискусій, ставили запитання й разом із доповідачками пропонували актуальні мовознавчі теми для нового обговорення у такому вдалому форматі обміну досвідом і точками зору на різні мовні й позамовні явища як «міжнародна школа». Тож обговорення останньої лекції завершилося словами «До зустрічі невдовзі!».

Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи