На кафедрі автомобільного транспорту відбулась 81-а Студентська науково-технічна конференція

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

25 жовтня 2023 року на кафедрі автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту відбулась 81-а Студентська науково-технічна конференція в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom. Секція – «Робочі процеси, надійність, технічна експлуатація та використання автомобілів».

За час конференції було заслухано 12 змістовних доповідей, виконаних 12 доповідачами, серед яких студенти магістерського та бакалаврського рівнів вищої освіти. Доповіді супроводжувались ілюстративними матеріалами – презентаціями MS PowerPoint.

Тематика доповідей відповідала тематиці наукової роботи кафедри та профілю спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

За підсумками оцінювання найкращими визнано доповіді таких студентів:

• Костянтин Скоп, студент групи АТСМ-21, тема доповіді – «Вплив забрудненості сажового фільтра на ступінь очищення відпрацьованих газів», керівник – PhD, старший викладач Роман Літвін;
  • Максим Федак, студент групи АТСМ-21, тема доповіді – «Вплив корегування якісного та кількісного складу паливо-повітряної суміші на технічні характеристики бензинових двигунів внутрішнього згоряння», керівник ‒ к.т.н., доцент Олег Сороківський;
  • Назар Деркач, студент групи АТСМ-23, тема доповіді – «Вплив нерівномірності транспортного потоку на безпеку дорожнього руху», керівник ‒ к.т.н, доцент Ігор Дмитрів.

Кафедра автомобільного транспорту вважає доцільним подати доповідь студента Костянтина Скопа для участі в підсумковій інститутській науково-технічній конференції.

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту