На кафедрі кримінального права і процесу до проведення лекційного заняття залучили практичного працівника

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

16 лютого 2024 року заступник голови Восьмого апеляційного адміністративного суду Віталій Затолочний взяв участь у проведенні лекційного заняття зі студентами першого курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Віталій Семенович розповів студентам про функції, обов’язки суддівської гілки влади, зупинився на проблемних питаннях діяльності суду та шляхах їхнього подолання. Студенти мали можливість поставити цілу низку питань, пов’язаних з функціонуванням суддівської гілки влади в Україні.

Лекція із залученням практичного працівника досягла поставленої мети. Студенти висловили вдячність гостеві за цікаво проведене заняття.

У проведенні лекції взяв участь завідувач кафедри кримінального права і процесу, д.ю.н., професор Олексій Гумін.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції