На кафедрі маркетингу і логістики відбулася гостьова лекція «В2В маркетинг в рітейлі»

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з лекції

За сприяння доцентки кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ольги Костюк студенти-маркетологи ІІ курсу відвідали фахову та змістовну лекцію. Запрошені спікерки-практики, які володіють тонкощами маркетингу й оренди-продажу площі торгово-розважального центру, виступили на тему «В2В маркетинг в рітейлі».

Наталія Побуцька з колегою поділилися цінним досвідом, підкріпивши теоретичні знання, які студенти отримують з курсів маркетингового спрямування, зокрема «Промислового маркетингу».

Студенти задоволені лекцією і поділилися враженнями:

• Ліля Войтович: «Цікаво, енергійно і пізнавально про цей ринок послуг!»;
  • Марічка Зайцева: «Все було дуже круто та пізнавально, лекторки чудові та розказали багато корисного, цікавого!».

Викладачі та студенти вдячні спікеркам за час та увагу!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції