На кафедрі менеджменту організацій визначили лауреатів конкурсу стипендій від компанії «Галка ЛТД»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із вручення нагород

У Львівській політехніці триває практика підтримки кращих студентів провідними компаніями України. За підсумками проведеного конкурсу призначено щомісячні стипендії від українсько-англійського спільного підприємства «Галка ЛТД» на весняний семестр 2023/2024 навчального року.

Лауреатами конкурсу стали студенти кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту:

• Кушпір Соломія (група МЕ-32);
  • Кондиревич Марія (група МЕ-32);
  • Михальчишена Вікторія (група МЕ-31);
  • Шамутило Анна (група МЕ-41);
  • Ліскевич Софія (група МЕ-42);
  • Камінецька Надія (група МЕ-42).

Грамоти і цінні подарунки на засіданні Вченої ради Інституту економіки і менеджменту вручили генеральний директор СП «Галка ЛТД» Юрій Дубовий і директор ІНЕМ Олег Кузьмін.

Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород