На кафедрі ПЕЕТ розпочинається факультативний курс «Сталий підхід до подолання бідності, на прикладі північно-східної Індії»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Вішвамбхар Прасад Саті

З 1 квітня 2024 року розпочинається навчання за програмою факультативного курсу «Сталий підхід до подолання бідності, на прикладі північно-східної Індії» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» навчально-наукового Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки.

Мета курсу – розглянути підхід до зменшення бідності, особливо в регіонах, де засоби до існування значною мірою залежать від сільського господарства і тваринництва на основі біомаси.

Завдання:

• визначення стійких засобів до існування;
  • окреслення території об’єкту дослідження;
  • встановлення методології та концепції SLA;
  • розгляд основних засобів існування (капітали);
  • дослідження вразливості ландшафту та інституційна підтримка;
  • формування висновків про хронічну бідність і скорочення бідності.

Викладатиме факультативний курс у рамках програми «Візит-професор» Національного університету «Львівська політехніка» Вішвамбхар Прасад Саті (Vishwambhar Prasad Sati), д.т.н., доктор філософії, старший професор географії та управління ресурсами Мізорамського університету, Аїджал (Індія), у дистанційній формі.

Курс триватиме до 22 травня 2024 року.