На кафедрі ПМВ працюватиме студентський науково-дослідний і дискусійний гурток Ex notitia victory

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

На кафедрі політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки працює студентський науково-дослідний і дискусійний гурток Ex notitia victory. Відповідальний за його роботу – доцент Юрій Тишкун, долучаються також доценти Леся Дорош та Роман Пасічний.

Діяльність гуртка відбуватиметься в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Заходи (засідання) заплановано проводити раз на місяць зі студентами спеціальності «Міжнародні відносини».

План роботи гуртка на ІІ семестр 2022–2023 навчального року

• 15 лютого, 18:00–18:30 – «Динаміка міжнародної допомоги Україні в контексті протистояння агресії Росії з 2014 року»
  • 15 березня, 18:00–18:30 – «Проблеми дезінформації в контексті російсько-української війни»
  • 12 квітня, 18:00–18:30 – «Тайванська проблема»