Начальник Науково-дослідної частини Роман Небесний одержав іменну стипендію Верховної Ради України

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
Роман Небесний

За результатами конкурсного відбору на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук за 2022 рік Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій зареєстрував проєкт Постанови Верховної Ради України «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук».

Верховна Рада 1 грудня 2022 року прийняла Постанову № 2791-IX «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук».

Зокрема, іменну стипендію ВРУ призначено Небесному Роману Володимировичу – доктору технічних наук, начальнику Науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка» Міністерства освіти і науки України – на виконання наукової (науково-технічної) роботи «Розроблення високоефективних каталітичних систем синтезу акрилової кислоти та її естерів».

Докладніше – на сайті Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.