Науковці Інституту архітектури та дизайну виступили на Міжнародній конференції «МістоБуд-2023»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Заставка конференції

Міжнародна конференція зі сталого розвитку та оновлення міської інфраструктури «МістоБуд-2023», організована Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова, була присвячена комплексній реабілітації міської інфраструктури, яка постраждала внаслідок військових конфліктів та стихійного лиха.

Головна мета конференції – об’єднати провідних академічних науковців, дослідників і зацікавлених сторін із широкого спектру галузей для обміну досвідом, найкращими практиками й результатами досліджень щодо всіх аспектів та інновацій у сфері сталого розвитку міської інфраструктури та ремонту на сьогодення, а особливо на період після Перемоги.

З метою гарантування безпеки учасників «МістоБуд-2023» в умовах повномасштабного вторгнення агресора на територію незалежної України оргкомітет провів конференцію в онлайн режимі як Zoom-конференцію.

Інститут архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» представляла група науковців кафедри містобудування:

• завідувачка кафедри містобудування професорка Галина Петришин, док.арх. Надія Соснова, канд.арх., доцент Степан Тупісь, магістр А. Боліла, доповідь Development of the public space of a mono-functional town (on the example of the town of Novoyavorivsk, Ukraine);
  • канд.арх., доцентка Людмила Гнесь із доповіддю The content analysis of architectural and urban space of modern industrial cities;
  • док.арх., доцентка Юлія Ідак, канд.арх. доцентка Ольга Лисенко (кафедра дизайну та основ архітектури) з доповіддю Assessment of contemporary development strategies and their impact on preserving the individual characteristics of city space.

Доповіді буде опубліковано у науковому збірнику матеріалів конференції, який індексується в міжнародній наукометричній базі даних Scopus.