НТБ запрошує на відкриття виставки плакатів, присвяченої польському фізику Маріану Смолюховському

НТБ Львівської політехніки
Маріян Смолюховський

13 листопада 2018 року на 14:30 Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» як співорганізатор реалізації міжнародного проекту з популяризації у наукових осередках України життя і діяльності польського вченого-фізика Маріана Смолюховського (1872–1917) запрошує у хол перед Актовою залою головного корпусу Університету на відкриття виставки плакатів «Під провідною зіркою науки: Маріян Смолюховський – геніальний фізик і чудова людина», присвячених життєвому та науковому шляху Смолюховського.

У програмі заходів – Урочиста академія, організована Інститутом прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки у рамках проведення 15-ї Відкритої наукової конференції ІМФН PSC-15 IMFS.

Ініціатори проекту:

• Музей Ягеллонського університету «Collegium Maius»
  • Бібліотека Інституту фізики, астрономії та прикладної інформатики Ягеллонського університету
  • Центральна бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
  • Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка»