Оголошено Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

За матеріалами сайту Міністерства молоді та спорту України
Афіша конкурсу

Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді, Аналітичний центр якості освіти за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України оголосили Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».

Метою Конкурсу є, зокрема, підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб, підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці, виявлення проблемних питань юридичної освіти для досягнення стратегічних пріоритетів реформи правосуддя в Україні, залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Формат заходу – онлайн, дистанційне подання робіт.

Учасників поділено на дві групи:

• група 1 – учні загальноосвітніх навчальних закладів;
  • група 2 – студенти й аспіранти закладів вищої освіти.

Теми для робіт

• І група (учні): Чому я хочу бути юристом: переваги і недоліки професії юриста
  • ІІ група (студенти): Реформування юридичної освіти та застосування новітніх технологій

Прийом конкурсних робіт триватиме до 7 лютого 2023 року.

Докладніше – на сайті Міністерства молоді та спорту України.