Оприлюднено програму інтернет-конференції «Сталий розвиток ЄС: кращі практики для України»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

22 лютого 2024 року о 10:00 розпочинає свою роботу інтернет-конференція «Сталий розвиток ЄС: кращі практики для України». Захід об’єднає довкола себе 83 учасники із 44 інституцій та 22 міст України, тому організатори планують плідну й цікаву роботу в 4 тематичних панелях:

1. Єдиний цифровий ринок: індикатори для України;
  2. Сталий розвиток та енергетика ЄС: виклики на шляху досягнення Глобальних цілей;
  3. Кліматична та екологічна стійкість як інструмент досягнення сталого розвитку;
  4. Сталий розвиток та освіта в умовах євроінтеграції.

Усіх зацікавлених осіб запрошують ознайомитися з програмою конференції та долучитися до заходу в ролі слухачів.

Інтернет-конференція відбувається в рамках реалізації проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.