Організатори конкурсу Steel Freedom 2022 проведуть презентацію для студентів Львівської політехніки

Steel Freedom
Фрагмент афіші заходу

13 вересня 2022 року відбудеться презентація конкурсу Steel Freedom 2022 для студентів Національного університету «Львівська політехніка».

Під час заходу організатори докладніше розкажуть про конкурс та його етапи, ознайомлять із конкурсним завданням цього року й акцентують на важливих моментах, які потрібно врахувати у підготовці конкурсного проєкту.

Зустріч відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom, початок о 14:15. Серед зареєстрованих учасників буде розіграно призи.

Реєстрація на презентацію обов’язкова.

Steel Freedom дякує Львівській політехніці за щорічну підтримку конкурсу й нагадує командам про можливість залучення викладачів свого вишу до складу команд як кураторів. Куратор може проводити консультації на етапі розробки проєктів, а конкурсний проєкт може бути зарахований як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.