Поетеса з Університету Наталія Калиновська провела творчу зустріч у Трускавці

За матеріалами сайту Leopolis.news
Фото із зустрічі

Ювілейній даті – 20-річчю створення Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» – його членкиня, голова обласного осередку, поетеса зі Львова Наталія Калиновська присвятила творчу мандрівку бойківським краєм. Саме у ювілейний день вона мала творчу зустріч у Трускавецькій централізованій бібліотечній системі для дітей.

На творчу зустріч з авторкою 25 поетичних збірок, Заслуженою діячкою естрадного мистецтва України, членкинею НСПУ і НСЖУ, викладачкою Національного університету «Львівська політехніка», волонтеркою прийшли справжні поціновувачі сучасної української літератури та поетичного слова зокрема. Серед присутніх були директорка ЦБС, бібліотекарі міста, митці, педагоги, перекладачі, музиканті і, що для засновниці Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «У римах світлих оживає слово» дуже важливо, – школярі.

Наталія Калиновська розповіла про ВО «Письменники Бойківщини», доробок і внесок його членів в українську літературу.

Зі свого боку організатори зустрічі в Трускавці зробили гості подарунок – виконали низку пісень на слова Наталії Калиновської, які вже стали популярними: їх включають до свого репертуару відомі українські солісти.

Докладніше – на сайті Leopolis.news.