Львівська політехніка – на чільних позиціях серед українських вишів у галузевих рейтингах від Times Higher Education

За матеріалами сайту World University Rankings
рейтинг світових університетів Times Higher Education University Rankings 2020

Британське видавництво Times Higher Education (ТНЕ) опублікувало предметний рейтинг світових університетів Times Higher Education University Rankings 2020 з кількох галузей знань. Національний університет «Львівська політехніка», який став найкращим в Україні у загальному рейтингу World University Rankings 2020, потрапив також у два галузеві рейтинги, у яких здобув перше місце серед українських вишів.

Зокрема, у галузі комп’ютерних наук Львівська політехніка посідає місця 251–300 у світі, у сфері інженерії та технологій – місця 601–800.

World University Rankings 2020 by subject: Computer Science

• Національний університет «Львівська політехніка» (місця 251–300);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (601+);

World University Rankings 2020 by subject: Engineering and Technology

• Національний університет «Львівська політехніка» (601–800);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (801+);
  • Сумський державний університет (801+);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (801+);
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (801+);

Як наголошує керівник Науково-дослідної частини Львівської політехніки Лілія Жук, Тimes Higher Education University Rankings – це рейтинг, який дає змогу оцінювати заклади вищої освіти за всіма основними параметрами: навчанням, дослідженнями, передаванням знань та міжнародними перспективами. Для цього використовують 13 ретельно відкаліброваних показників ефективності, що відображають п’ять основних напрямків діяльності: освіту, науково-дослідну роботу, цитованість, інтернаціоналізацію та залучення коштів від промисловості. Це повинно забезпечити найповніше та збалансоване порівняння університетів, якому довіряють студенти, науковці, керівники навчальних закладів, економічні менеджери та урядовці.

рейтинг рейтинг рейтинг