Львівська політехніка оголошує набір абітурієнтів на навчання за програмою подвійних дипломів зі словацьким вишем

Кафедра АФМ Львівської політехніки
оголошення

Національний університет «Львівська політехніка» разом зі Словацьким університетом сільського господарства у м. Нітра (Словацька Республіка) оголошують набір абітурієнтів на навчання за програмою подвійних дипломів з бізнес-економіки та адміністративного менеджменту і міжнародному бізнесі.

Випускники отримують державні дипломи українського та європейського зразка. Надано можливість одержання стипендії на навчання в розмірі 200 євро.

Охочим вступити на програму звертатись на кафедру адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки за адресою: вул. Ст. Бандери, 28а, V навчальний корпус, кім. 2б; тел.: (032) 258-26-30.

оголошення