Політехніка отримала більш ніж 500 місць державного замовлення на підвищення кваліфікації держслужбовців

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Випускники кафедри АФМ

Національне агентство України з питань державної служби опублікувало результати конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, за результатами якого Національний університет «Львівська політехніка» отримав більш ніж 500 місць.

Зокрема, отримано державне замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань:

• комунікації та взаємодії;
  • запобігання корупції та забезпечення доброчесності;
  • стратегічного управління та планування.

Виконавцем замовлення у Львівській політехніці є кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти, яка радо запрошує на навчання.

Не втрачайте можливості навчатись і вдосконалюватися з кращими!